Ubrania vintage klasy premium

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz ubrania vintage od czołowych projektantów i cenionych marek premium, które zyskały drugie życie. Pawilon Vintage zmienia podejście do projektów premium – oferujemy Ci wyselekcjonowane egzemplarze najwyższej jakości ubrań z drugiej ręki. Ubrania vintage, które możesz kupić w tej kategorii to produkty z historią, legendarne modele kultowych marek w pojedynczych egzemplarzach. Znajdziesz tu odzież vintage z najwyższej jakości tkanin, często niemożliwą już do nabycia tradycyjną drogą sprzedaży.

Odzież vintage – kultowe projekty z historią

Każdy z oferowanych przez nas egzemplarzy ubrań posiada szczegółowy opis, który zawiera najważniejsze informacje na temat danego produktu. Staramy się bieżąco informować Cię o wszystkim, co może wpływać na Twoją decyzję: wskazywać z jakiego materiału powstała oglądana przez Ciebie odzież vintage, jakie są jej wymiary, wyróżniki czy uszkodzenia. Ubrania prezentujemy na możliwych do powiększenia zdjęciach. Takie podejście sprawia, że Klientki Pawilon Vintage doceniają zakupy w naszym sklepie, a wybrane przez nie ubrania vintage zawsze odpowiadają ich oczekiwaniom.

Serdecznie zachęcamy do regularnych odwiedzin, oglądania nowych dropów oraz bieżącego śledzenia relacji na naszym Instagramie!